Web tasarım, web sitesi tasarımı, web yazılımı, toplu mail hizmeti, web hosting hizmetleri, google optimizasyonu, grafik tasarım, sosyal medya yönetimi
Ali İsmail Korkmaz

Web yazılımını yapmış olduğumuz Alikev, Ali İsmail’in aramızdan ayrılışının yıl dönümünde hüznü umuda taşımak için bir anma gecesi düzenliyor.

-------------------------------

 

Ali İsmail Korkmaz…

19 yaşında hep gencecik kalacak ve verdiği büyük üzüntünün yanı sıra umut, dostluk, kardeşlik bırakan bir yürek.

Varlığından bile haberdar olmadığımız Ali’nin; otobüste, yolda, konserde veya bir yürüyüşte karşılaştığın kimseden farkı yoktu.  Kocaman yüreğiyle bize farkını gösterdi ve artık bir çoğumuz için Ali İsmail demek farkındalık demekti, dostluk, birlik-beraberlik, yaşama ve yaşayana saygı duymak demekti.

Ali İsmail der ki;

19 yıllık ömrüme insanlara, hayvanlara, doğaya ve hayata duyduğum o büyük sevgiyi sığdıramadım; peşinden koştuğum hayallerime bu sürede ulaşamadım. Fakat biliyorum ki arkamda benim hayatıma sığmayacak büyüklükteki sevgiyi yüreklerinde taşıyan; benim için, benim yerime hayallerimi gerçek kılacak olan dostlar, güzel insanlar bıraktım… Sanılmasın ki kendim için kendi adıma hayaller yarattım; ben, paylaştıkça mutlu olanlardandım…

Arkasında bu kadar güzellik bırakmış Ali İsmail için bizde elimizden geldiğince bir şeyler yapmak istedik.

Tasarım ve yazılım kısmına destek verdiğimiz www.alikev.org Ali İsmail Korkmaz vakfı öncelikle desteğinizi, sonrasında yardımlarınızı bekliyor.

Ölümünün birinci yılında Ali İsmail Korkmaz ‘ı şarkılarla, şiirlerle türkülerle anıyoruz

Ücretsiz yapılacak olan Ali İsmail Korkmaz Anma Gecesi  bugün saat 20:30’da Antakya’da.

Tüm halk davetlidir.

10 Temmuz 2013