SNAPCHAT’ TE ÇILGIN ATAN YENİLİK!

Web tasarım, web sitesi tasarımı, web yazılımı, toplu mail hizmeti, web hosting hizmetleri, google optimizasyonu, grafik tasarım, sosyal medya yönetimi
SNAPCHAT’ TE ÇILGIN ATAN YENİLİK!

Snapchat için yeni ve kapsamlı bir güncelleme yayınlandı.

-------------------------------

 

Son zamanların, fotoğraf ve video paylaşımı bakımından en popüler uygulamalarından olan Snapchat, yeni bir güncelleme yayınladı. Bahsedilen yeni güncelleme ile uygulamaya yeni ve kullanışlı özelliklerin kazandırılmasının yanında, kullanıcıların kişisel bilgi güvenliğini koruyacak tedbirler de alınıyor.

Yeni güncelleme ile beraber artık  bir snap kaydı sırasında arka kamera ile ön kamera arasında oldukça hızlı ve kolay geçiş mümkün. Fotoğraf paylaşımı yaparken ön ve arka kamera arasında ekrana çift dokunarak geçiş yapmak bir süredir kolaylıkla sağlanıyor olsa da video snap ortasında kamera değiştirmek imkansızdı. Yeni güncellemeyle gelen özellik sayesinde bu da mümkün hale geldi.

Snapchat güncellemesinin bir diğer büyük yeniliği de artık uygulamada 2 aşamalı giriş yönteminin kullanılacak olması. Hatırlanacağı üzere Snapchat önceden hacklenmiş ve güvenlik konusunda ciddi bir şekilde eleştirilmişti. Güncellemeden sonra SMS doğrulama koduyla Snapchat'e giriş yapabileceğiz ve böylece kişisel bilgilerimizin ve hesap detaylarımızın çalınmasını engelleyebileceğiz.

Yeni özellikleriyle Sanapchat artık daha eğlenceli ve güvenli!!

 

Son güncellemeyi App Store’dan yapabilirsiniz.