Web tasarım, web sitesi tasarımı, web yazılımı, toplu mail hizmeti, web hosting hizmetleri, google optimizasyonu, grafik tasarım, sosyal medya yönetimi
KİWİ İLE DELİRMECELER!

Günlerdir Facebook üzerinden bildirim yağdıran KİWİ nedir?

-------------------------------

Birkaç gündür arkadaşlarınızdan oyun daveti şeklinde gelen Kiwi çıldırtacak derecede hızla yayılmakta. Peki şimdiden 1 Milyondan fazla kullanıcıya ulaşan bu Kiwi nedir?

Kiwi ask.fm’e benzer, soru-cevap üzerine kurulu bir uygulama. Bu uygulamada kendinize ait bir profiliniz bulunuyor. Bu profil üzerinden insanlara rastgele sorular sorabiliyorsunuz. Ayrıca insanların sormuş olduğu rastgele sorulara da cevap verebiliyorsunuz. Uygulamada takipleşme olayı da bulunuyor. Bu şekilde soru sorduğunuz insanlarla karşılıklı iletişime geçebiliyor ve takipleşebiliyorsunuz.

 Kiwi, Facebook'tan giriş yapıldığında herkese istek göndermesi sebebiyle çok hızlı şekilde yayılıyor. Uygulamaya ayrıca e-posta hesabınızla da kaydolabiliyorsunuz. Keşfet bölümünün de yer aldığı uygulamada tıpkı Facebook'ta olduğu gibi "beğen" butonu da bulunuyor. Uygulamanın iOS ve Android uygulamaları da var.

Şimdiden sosyal medyada konuşulmaya başlayan bu uygulama daha epey gündemde kalacak gibi.

Peki siz Kiwi’yi denediniz mi yoksa bildirimlerden delirmeye devam mı?