preloader

Archive

Grafik Tasarım

Grafik tasarım bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı bir süreçtir. Baskı, ekran, hareketli film, animasyon, ambalaj tasarımı gibi birçok ortamda dijital veya dijital olmayacak bir şekilde uygulanabilir. Grafik tasarımında ve grafik sanatlarda, görsel sanatların temel ilkeleri olan hizalama, denge, karşıtlık, vurgulama, hareket, görüntü, oran, yakınlık, tekrarlama, ritm, ve birlik geçerlidir.

Bir kişiyi etkilemenin yolu ilk olarak görsellikten geçer. Ne söylendiği ikinci plandadır.Firmalar öncelikle göze hitap ederek hedef kitleleri ile iletişim kurmayı başarırlar. Madyo, yaptığı tasarımlarla müşteri ile hedef kitle arasında en etkili bağı kurar. Logodan kataloga, broşürden evrağa tasarladığı kurumsal kimlikler sayesinde markayla müşterisi arasında bir “ ilk görüşte aşk” yaşanır.

Neler Yaparız ?
Grafik Tasarım

Web Tasarım

Madyo, amaca yönelik, hedefi tam 12’den vuran web siteleri tasarlar. “Bu devirde İnternet sitesi şart” deyiminin dillere pelesenk olduğu günümüzde İnternet işlevsiz site çöplüğü haline gelmiştir. En başında bir stratejisi ve amacına uygun olarak tasarlanmayan siteler, güncellenmeyen ve desteklenmeyen içerikler, arama motorlarının göremediği tasarımlar, kartvizitten bile işlevsiz reklam ürünleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Madyo, sürekli çözüm sağlar. Web siteniz ile ilgili tam desteğine domain ve hosting ihtiyaçlarınızı karşılamakla başlar. Madyo server sistemleri sizin için %99,7 uptime garantisi ile hizmet verir. Siteniz ile ilgili tüm çözümleri size tek adresten sunar ve 7/24 size destek sağlar.

Madyo, en iyi bildiğimiz işi yaparız felsefesiyle mükemmel web siteleri tasarlar. Herşeyden önce bir web sitesinin yaşayan bir reklam ürünü ve sizin vitrininiz olduğunu asla aklından çıkarmayarak, uzun vadeli ve amacına uygun olarak geliştirir. Geliştirme aşamasından sonra size sürekli destek sağlayarak günün değişikliklerini amacınıza uygun şekilde sitenize yansıtır. Amaçsız bir sitenin doğarken ölmeye mahkum olduğunu iyi bilir, güncellenmeyen ve günün değişikliklerine ayak uyduramayan sitelerin ziyaretçilerde aradığını bulamayacağı dolayısıyla sizi tercih etmeme hissi uyandırdığının farkındadır.

• Madyo’nun, mükemmel web siteleri tasarlarken bağlı kaldığı prensipler vardır.

• Web sitesinin bir amacı / hedefi olmalıdır.

• Web sitesinin görsel tasarım ve içeriği bilgilendirici olmalıdır.

• Tüm Arama motorları temel kurallarına göre hazırlanmalı

• Hedefe yönelik olarak net bilgiler içermeli.

• Mutlaka arama motorlarına kaydedilmelidir.

• Daima güncel olmalıdır.

Neler Yaparız ?
Web Tasarım

Web Tabanlı Yazılım

Madyo, İnternet ortamında çalışan web yazılımları üretir. Bu yazılımlar sayesinde web siteleri bir kişinin düzenlemesine ihtiyaç duyulmadan kendisini otomatik güncelleyebilir ve işlemler yapabilir. Nitelik olarak Gelenekselin aksine sizin ofis dışında ve istediğiniz yerde kullanabileceğiz ve tek bir bilgisayara bağlı kalmanızı gerektirmeyen yazılım çözümleri sunar. Günlük olarak kullandığınız ancak ihtiyaçlarınıza kısmen veya istediğiniz şekilde cevap vermeyen çevrimdışı programlar kullanmanız yerine size ihtiyacınız olan, pratik ve minumum zamanda maksimum fayda sağlayacak özel çevrimiçi yazılımlar üretir. Web siteniz üzerinden online satış yapmanızı, bayilik sistemleri kurmanızı ve yine web siteniz üzerinden şirket içi birimler oluşturup işleyişi takip etmenizi ve yönetmenizi sağlar. Ürettiği herşeyde olduğu gibi yazılımlarında da sizin için tüm desteği sağlar.

Neler Yaparız ?
Web Tabanlı Yazılım

Web Hosting Hizmetleri

Madyo kurulduğu 2007 yılından bugüne tüm dünyadaki datacenterları kullanarak kendi sunucularında web hosting hizmetini vermiş ve vermeye devam etmektedir. Diğer web hosting sağlayan firmalara göre çok daha esnek yaklaşımlarda bulunur fiziki, sanal ve bulut altyapısını kullanarak müşterilerine özel çözümler teklif eder ve tam olarak ihtiyaç ne ise onu sunar. Bizim için asıl olan, temas ettiğimiz, tam olarak ne iş yaptığını bildiğimiz ve diğer hizmetlerimizden de faydalanan uzun yıllar boyunca çözüm ortağı olduğumuz firmalara hosting hizmetimizden faydalanmasını sağlamaktır. Sadece hosting hizmeti satışımız yoktur. Yılların vermiş olduğu tecrübeye istinaden müşterimiz detay limitlere takılmadan anlık esneklikler sağlayarak siz kazandıkça bizde kazanacağımıza inanırız. Madyo server ve hosting hizmetlerinde %99.7 uptime garantisi verir.

Neler Yaparız ?
Web Hosting Hizmetleri

Sosyal Medya Yönetimi

İletişimde güçlü bir kaynak haline gelen ve en önemli özelliğinin istediğiniz kitleye zaman ve mekan gözetmeden ulaşabilme imkanı sağlamak olan sosyal medya, doğru yönetildiğinde eşsiz bir pazarlama aracı olarak markalara ekstra değer katmaktadır. Teknoloji ve iletişim araçlarının baş döndürücü bir hızla geliştiği günümüzde, firmaların ulaşmak istedikleri kitlelere en etkin biçimde ulaşmaları ve sektörde güçlü bir biçimde yer almaları için sosyal medyayı doğru bir şekilde kullanmaları gerekmektedir. Bu nedenle firmaların her geçen gün sosyal medya konusunda, bilgiye, yetişmiş iş gücüne ve doğru içerik üretimi ile yönlendirilmeye ihtiyaçları artmaktadır. Sunduğumuz bu hizmet ihtiyaç duyulan iş gücünü sizlere vermeyi hedeflemektedir.

*Biz bunların yanı sıra size sosyal medyada yer almak için beş ayrı neden sunuyoruz;

İlişkileri Geliştirmek:

Sosyal medyanın size en gerçek getirisi müşterileriniz ile direkt iletişim halinde olacak olmanızdır. Paylaşım yaptığınız içerikler ile birebir etkileşim haline geçecek olmanız size ayrıcalık sağlayacaktır.

Marka Bilinirliği Yaratmak:

Sosyal medyada var olmanız demek, markanız için popülerlik ve öncelik sağlamanın yanı sıra daha fazla kişiye ulaşmak ve firmanız hakkında bilinirlik sağlamak demektir.

Tanıtım:

Sosyal medya en etkin şekilde doğru içerik ile kendinizi ifade etmenize olanak sağlar. Hesaplarınız üzerinden alacağınız olumlu veya olumsuz yorumlara direkt olarak ulaşabilir ve % 100 müşteri memnuniyeti sağlayabilirsiniz. Yine sosyal medya üzerinden ürün ve firma reklamınızı yapabilirsiniz.

Promosyonlar:

Sosyal medya pazarlama sayesinde, takipçilerinize ve müşterilerinize özel indirimlerden ve fırsatlardan haber verebilir, kısa ve uzun zamanlı kampanyalar oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz kampanyalar ve indirimler aracılığı ile kitlenizi artırıp bilinirlik sağlayabilirsiniz.

Pazar Araştırması:

Sosyal medyayı ayrıca sektör araştırması ve tüketici talep ve şikayetleri ile ilgili araştırmalar yapmak içinde kullanabilir, analiz yapar ve pazar payınızı yükseltebilirsiniz.

Neler Yaparız ?
Sosyal Medya Yönetimi

Stratejik Planlama

Çok konuşulan ve büyük kâr getiren reklam kampanyalarının ardında her zaman, müşteriden alınan doğru briefler ile en ince ayrıntısına kadar çalışan yetenekli bir ekip ve üretilen güçlü stratejiler vardır. Hedef kitle ile en doğru iletişimin nasıl sağlanabileceği, İnteraktif reklamcılıktan geleneksel reklamcılığa yapılması gerekenler planlanır. Madyo, öncelikle müşterisinin beklentilerini iyi anlayarak sonuç odaklı stratejiler üretir. Üretilen fikirler doğrultusunda başarıya ulaştıktan sonraki süreçte ise başarının güncel kalması amacı ile çalışmalarını ilk günkü titizliği ile sürdürerek müşteri bilgilendirmelerine devam eder…

Neler Yaparız ?
Stratejik Planlama

Yeniden Pazarlama (Remarketing)

Dijital pazarlamada adını sıkça duyduğumuz yeniden pazarlamaya kısaca satın alma potansiyeli daha yüksek olan kişilere özel iletişim yapmak denilebilir. Yeniden Pazarlama ya da İngilizce tabiriyle ReMarketing; daha önce web sitenize gelen kullanıcılara tekrar ulaşmanıza yardımcı olur. Hatta web sitenizi daha önce ziyaret etmiş bu kullanıcılara, web sitenizde ziyaret ettikleri bölümler baz alınarak özelleştirilmiş reklamlar gösterebilirsiniz.

Dijital dünyada web sitenizi ziyaret eden kişiler genelde ürününüzü ya da hizmetinizi hemen satın alma eğiliminde değildirler. Kendinizi de düşündüğünüzde bir ürün araştırması yaparken hemen almak yerine detaylı araştırma yapmaya başlar ve karar sürecinizi uzatırsınız. Bu nedenle karar verme sürecinizde en fazla karşınıza çıkan ve daha fazla değerlendirme fırsatı bulduğunuz ürünü almanız daha yüksek olasılıktır.

Neler Yaparız ?
Yeniden Pazarlama (Remarketing)

E-Ticaret Yönetimi

Sitenizin satın alma aşamasından müşteri ilişkilerine kadar her adımının-da yapılan işlere E-ticaret yönetimi, bu işleri yapan kişi veya kişilere de E-ticaret yöneticisi denir.

Başlangıçta E-ticaret yönetimi satın alma, stok takip, satış ve müşteri ilişkileri ile sınırlıyken günümüzde sosyal medya ve arama motoru optimizasyonu (SEO) neredeyse daha ön plana çıkmış durumda bu durumda eskiden sizin veya şirketinizde çalışanlardan herhangi birinin yapabileceği bu görev için artık tecrübeli bir eleman bulundurma yada konusunda uzman bir firma ile çalışma ihtiyacını doğuruyor.

Neler Yaparız ?
E-Ticaret Yönetimi

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama TV, radyo, dergi gibi geleneksel medyadan uzak yöntemlerle, markanızı ve işinizi desteklemek ve tanıtmak amacıyla internet, mobil ve diğer interaktif platformları kullanmaktır. Dijital pazarlama aynı zamanda interaktif pazarlama, online pazarlama, e-marketing ve web pazarlama diye de geçmektedir.

Dijital Pazarlama, elektronik ortamlara ürün ya da hizmetlerinizi tanıtabileceğiniz, günümüz teknolojisinde basılı yayınlara göre daha avantajlı ve tercih sebebi yüksek pazarlama aracıdır.Dijital pazarlama’da en etkili platform şüphesiz web siteleridir. Eğer web sitenizden ürün satışı yapıyorsanız sitenizin kullanıcı odaklı olmasına ve müşterilerinizin satmış olduğunuz ürünlere kolayca ulaşabilmelerini sağlamalısınız.

Neler Yaparız ?
Dijital Pazarlama