preloader

Archive

Web Tasarım

Madyo, amaca yönelik, hedefi tam 12’den vuran web siteleri tasarlar. “Bu devirde İnternet sitesi şart” deyiminin dillere pelesenk olduğu günümüzde İnternet işlevsiz site çöplüğü haline gelmiştir. En başında bir stratejisi ve amacına uygun olarak tasarlanmayan siteler, güncellenmeyen ve desteklenmeyen içerikler, arama motorlarının göremediği tasarımlar, kartvizitten bile işlevsiz reklam ürünleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Madyo, sürekli çözüm sağlar. Web siteniz ile ilgili tam desteğine domain ve hosting ihtiyaçlarınızı karşılamakla başlar. Madyo server sistemleri sizin için %99,7 uptime garantisi ile hizmet verir. Siteniz ile ilgili tüm çözümleri size tek adresten sunar ve 7/24 size destek sağlar.

Madyo, en iyi bildiğimiz işi yaparız felsefesiyle mükemmel web siteleri tasarlar. Herşeyden önce bir web sitesinin yaşayan bir reklam ürünü ve sizin vitrininiz olduğunu asla aklından çıkarmayarak, uzun vadeli ve amacına uygun olarak geliştirir. Geliştirme aşamasından sonra size sürekli destek sağlayarak günün değişikliklerini amacınıza uygun şekilde sitenize yansıtır. Amaçsız bir sitenin doğarken ölmeye mahkum olduğunu iyi bilir, güncellenmeyen ve günün değişikliklerine ayak uyduramayan sitelerin ziyaretçilerde aradığını bulamayacağı dolayısıyla sizi tercih etmeme hissi uyandırdığının farkındadır.

• Madyo’nun, mükemmel web siteleri tasarlarken bağlı kaldığı prensipler vardır.

• Web sitesinin bir amacı / hedefi olmalıdır.

• Web sitesinin görsel tasarım ve içeriği bilgilendirici olmalıdır.

• Tüm Arama motorları temel kurallarına göre hazırlanmalı

• Hedefe yönelik olarak net bilgiler içermeli.

• Mutlaka arama motorlarına kaydedilmelidir.

• Daima güncel olmalıdır.

Neler Yaparız ?
Web Tasarım

Yeniden Pazarlama (Remarketing)

Dijital pazarlamada adını sıkça duyduğumuz yeniden pazarlamaya kısaca satın alma potansiyeli daha yüksek olan kişilere özel iletişim yapmak denilebilir. Yeniden Pazarlama ya da İngilizce tabiriyle ReMarketing; daha önce web sitenize gelen kullanıcılara tekrar ulaşmanıza yardımcı olur. Hatta web sitenizi daha önce ziyaret etmiş bu kullanıcılara, web sitenizde ziyaret ettikleri bölümler baz alınarak özelleştirilmiş reklamlar gösterebilirsiniz.

Dijital dünyada web sitenizi ziyaret eden kişiler genelde ürününüzü ya da hizmetinizi hemen satın alma eğiliminde değildirler. Kendinizi de düşündüğünüzde bir ürün araştırması yaparken hemen almak yerine detaylı araştırma yapmaya başlar ve karar sürecinizi uzatırsınız. Bu nedenle karar verme sürecinizde en fazla karşınıza çıkan ve daha fazla değerlendirme fırsatı bulduğunuz ürünü almanız daha yüksek olasılıktır.

Neler Yaparız ?
Yeniden Pazarlama (Remarketing)