preloader

Archive

Web Tabanlı Yazılım

Madyo, İnternet ortamında çalışan web yazılımları üretir. Bu yazılımlar sayesinde web siteleri bir kişinin düzenlemesine ihtiyaç duyulmadan kendisini otomatik güncelleyebilir ve işlemler yapabilir. Nitelik olarak Gelenekselin aksine sizin ofis dışında ve istediğiniz yerde kullanabileceğiz ve tek bir bilgisayara bağlı kalmanızı gerektirmeyen yazılım çözümleri sunar. Günlük olarak kullandığınız ancak ihtiyaçlarınıza kısmen veya istediğiniz şekilde cevap vermeyen çevrimdışı programlar kullanmanız yerine size ihtiyacınız olan, pratik ve minumum zamanda maksimum fayda sağlayacak özel çevrimiçi yazılımlar üretir. Web siteniz üzerinden online satış yapmanızı, bayilik sistemleri kurmanızı ve yine web siteniz üzerinden şirket içi birimler oluşturup işleyişi takip etmenizi ve yönetmenizi sağlar. Ürettiği herşeyde olduğu gibi yazılımlarında da sizin için tüm desteği sağlar.

Neler Yaparız ?
Web Tabanlı Yazılım

Web Hosting Hizmetleri

Madyo kurulduğu 2007 yılından bugüne tüm dünyadaki datacenterları kullanarak kendi sunucularında web hosting hizmetini vermiş ve vermeye devam etmektedir. Diğer web hosting sağlayan firmalara göre çok daha esnek yaklaşımlarda bulunur fiziki, sanal ve bulut altyapısını kullanarak müşterilerine özel çözümler teklif eder ve tam olarak ihtiyaç ne ise onu sunar. Bizim için asıl olan, temas ettiğimiz, tam olarak ne iş yaptığını bildiğimiz ve diğer hizmetlerimizden de faydalanan uzun yıllar boyunca çözüm ortağı olduğumuz firmalara hosting hizmetimizden faydalanmasını sağlamaktır. Sadece hosting hizmeti satışımız yoktur. Yılların vermiş olduğu tecrübeye istinaden müşterimiz detay limitlere takılmadan anlık esneklikler sağlayarak siz kazandıkça bizde kazanacağımıza inanırız. Madyo server ve hosting hizmetlerinde %99.7 uptime garantisi verir.

Neler Yaparız ?
Web Hosting Hizmetleri

Stratejik Planlama

Çok konuşulan ve büyük kâr getiren reklam kampanyalarının ardında her zaman, müşteriden alınan doğru briefler ile en ince ayrıntısına kadar çalışan yetenekli bir ekip ve üretilen güçlü stratejiler vardır. Hedef kitle ile en doğru iletişimin nasıl sağlanabileceği, İnteraktif reklamcılıktan geleneksel reklamcılığa yapılması gerekenler planlanır. Madyo, öncelikle müşterisinin beklentilerini iyi anlayarak sonuç odaklı stratejiler üretir. Üretilen fikirler doğrultusunda başarıya ulaştıktan sonraki süreçte ise başarının güncel kalması amacı ile çalışmalarını ilk günkü titizliği ile sürdürerek müşteri bilgilendirmelerine devam eder…

Neler Yaparız ?
Stratejik Planlama